Shes Gjipin

Shitet nga: Liridon 08 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
Gjipi eshte ne gjendje shum te mire dhe ka regjistrim deri ne ka fundi i gushtit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim