OPEL ASTRA 1.7 CDTI -06

Shitet nga: astra 30 Krr 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes opell astren ne gjendje shum te mir teknike dhe optike goma te reja te dimrit dhe veres servisin komplet rrypi dhemzor ule filter ules aijrit i naftes i klimes akllumatorin me garancion te ri astra nuk ka vretje esht ne ni fjal tip top shpenzimet e vogla vetur familjare pronari i dyt ne kosov vlen te ceket se nuk esht ni hipotek .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim