OPEL ASTRA 1.9 CDTI 150PS -06

Shitet nga: OPEL ASTRA 1.9 CDTI 21 Pri 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
OPEL ASTRA 1.9 CDTI 150PS

OSHT MODEL I VEQANT

VITI I PRODHIMIT 2006

VETURA KA REGJISTRIM 1 VIT...

-EXTRA POSEDON

-SPORT EDITION - ( 6 SHPEJTSI )
-KLIMA FUNKSIONALE
-KOMANDA NE TIMON
-BUTONIN SPORT +30 PS
-ALARM E CENTRALL
-SERVO TIMONIN
-ABS , ESP
-XHAMA ME RRYME
-SENSOR SHIU
-KARRIKAT GJYSEM LEKUR SPORT
-XHAMA TE ZI FABRIKISHT
-DRITA PER MJEGULL
-BORD COMPUTER
-TV DISPLAY
-DY QELSA NGA FABRIKA
-GUMA TE REJA TE DIMERIT M+S
-ALUMIN FELLGA ORIGJINALE PER OPEL ME VLER 400E
-LIBER TE SERVISIT KOMPLET

INFO NE : 044 227-045 , 049 227-045

SI DHE NE VIBER +377 44 227-045

NDRRIM I MUNDESHEM

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim