OPEL CORSA "C" -02

Shitet nga: xxx 19 Pri 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes opel corsa "C" ne gjendje shum te mir teknike dhe optike.
Vetura esht e pastert si mbrenda ashtu dhe jasht.
Vetura posedon keto funksione :
Klim,ARBG,ESP,ABS,hidraulik vallan,komanda vallan,pasqyre paluese,pasqyre me rrym.
I rigjistruar deri ne muajin e 10 .
Vetura nuk esht ne hipotek,vetura i ka te kryera te gjitha serviset kryesore:
vajin,filterat,filterin e klimes etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim