OPEL CORSA C 1.3 DIEZEL CDTI 2005

Shitet nga: xhevahir 09 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 350 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes opel corsa 1.3 disel cdti-vetura ka klim-gjamat me rrym-eshtë ne gjendje shum te mir teknike dhe optike-dhe ka një vit regjistrim regjistrimi i par në KS vetura eshte e ardhur nga zvicra e posa doganuar
mund te kontaktoni edhe ne viber : 044574555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim