OPEL VECTRA C-1.9 DISEL-2005

Shitet nga: Naim 17 Shk 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes Opel vectra C-1.9 cdit-karavan-viti 2005-ngjyra e kaltert metalike-320000 km-kerri eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike-ka te nderruar rrypin dhembezor-servisat e rregullt-ka aluminium fellne-central me telekomande-komanda ne timon-radio CD-GJAMAT ELEKTRONIK-PASQYRET ELEKTRONIK-ABS-6 SHPEJTESI-etj.qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim