Opel Astra benzin -01

Shitet nga: Adnan 14 Pri 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Astra G 1.6 16 V. benzin motorri Echo Tech
Xhami I perparem esht I kriist si dhe plastika e pasqyres se shoferit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim