Opel Combo u shit flm merrjep

Shitet nga: opel combo 12 Pri 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet opel combo 1.3 cdti i posa ardhur prej gjermanis
Posedon > dritaret elektronike ,centrall ka kuk dhe bagazh lart eshte ne gjendje shum te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim