Opel Corsa -1vit regjistrim

Shitet nga: Bexhet 01 Mar 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Ferizaj
shes opel corsa posedon regjistrim 23.02.2016 dhe esht ne gjendje te mir teknik.e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim