Opel Corsa 1.2 -94

Shitet nga: Betim 10 Shk 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Veturen Opel Corsa 1.2 Ne gjendje Perfecte Me Interier te mbrendshem Te Ri dhe te bukur

Ndrrojm me Vetur GOLF 5 per me shum kontaktoni

045444849 ose 045404304
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim