Opel Corsa 1.2 AUTOMATIK -02

Shitet nga: Auto Salloni " KOSOVALIMO s " 21 Mar 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Opel Corsa 1.2 AUTOMATIK Me Dogan Dhe Omolgim
posedon. Automatik, tiptronik, klim, abs , air bag , timon servo , central , liber servisi , etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim