Opel Corsa 1.4 benzin -94

Shitet nga: gani 22 Pri 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES OPELL KORS 1.4 BENXIN .VITI PRODHIMIT 1994 . RKS 1 MUJ . VETURA ASHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE . 3 DYR ..ASHT I RUJSHUM SI JSHT ASHTU DHE MRENA GOMA TE MIRA . VETURA NUK ASHT HIPOTEK, DOKUMENTAT NE RREGULL . BLERSIT I BAHET BARTJA MENI HER , QMIMI 1550 ERO. PRES BLERS SERIOZ ,PER MA SHUM NA KONTAKTONI NE TEL 044471435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim