Opel Corsa 1.7 dizel -03

Shitet nga: Ymer 13 Mar 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes opel corsa 1.7 diezel 2003 1 par dyr posedon abs klim komanda n'vollan liber servisi goma te reja gjama elektonik mbyllje qendrore ..etj nr.045677717 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim