Opel Kadet Benzin -91

Shitet nga: 044 343 570 15 Mar 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Ferizaj
Opel Kadet Benzin punon shum mir.Ne gjendje shum te mir teknike.Me regjistrim 1 Muj.I paqt brenda dhe jasht.Me goma te mira.Korezion podi nuk ka.Posedon te gjitha paisjet.Per me shum kontakto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim