Opel Omega -91 u shitttttt flm merr jep

Shitet nga: Shpejtim 29 Mar 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Omegen urgjent.urgjent
Viti i Prodhimit esht 1991
Lend Djegese - Benzin+gaz

Regjistrim deri me 28/05/2015
Motori 2.0 ne shum shum gjendje te mir
Vetura esht e shtrengume , ka kapak koruzion n'pergjithsi vetura esht e shtrengume dhe ne gjendje shum te mir.
Karrikat me nxemje , ABS , Klim , Hidraulik , Pasqyret Elektronik.
Ka kuken terheqese dhe 2 Auspuhet REMUS origjinal.
, pres bleres serioz.qmimi ifundit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim