Opel Omega Benzin dhe Diesel ne shitje -95

Shitet nga: opel omega 05 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten ose nderrohen dy vetura te njejta Opel Omega ne gjendje te rregullte per vozitje..gjithashtu te interesuarit per blerjen e tyre per pjese te kontaktojne ne nr te telit per me shume info.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim