Opel Tigra 1.4 Benzin -97

Shitet nga: Qendrim 23 Sht 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes veturen Opel Tigra 1.4 e vitit 97, ka centrall, airbag, klime, muzike, fellne te mira dhe eshte shume e ruajtur.
Vetures i ka skadu regjistrimi por denim nuk ka.
Tregtar nuk jam. Mund te thirrni edhe ne viber nga ora 18:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim