Opel Vectra 1.6 Benzin -91

Shitet nga: Faton 29 Mar 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes veturen Opel vectra 1.6 benzin shume e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht , vetura eshte ne gjendje te shkelqyer siq shihet edhe ne fotot nuk eshte qfare do vectre ndrrime nuk bejme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim