Opel Vectra 1.7 dizel -89

Shitet nga: vectra 10 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
shes opel vectra 1.7 dizel shum e ruajtur si jasht ashtu dhe brenda vetura kurruzion nuk ka askund ka shum harigjime te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim