Opel Zafira 2.2 dti -03 qmim i volitshem urgjent

Shitet nga: osman 10 Shk 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes opel zafira 2.2 dti ne gjendje shum te mir i sapo doganuar dhe regjistruar posedon
klimatronik
ulset me nxemje
senzor
xhamat me rrym
komanda ne timon
me nje fjal shum i kompletuarmercedes
golf
bmw
audi
reno
pasat
fiat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim