Opel astra 1.7 dizel -99

Shitet nga: ximi 07 Tet 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 499 EUR

Komuna: Ferizaj
shitet opel astra 1.7 dizel ne gjendje shume te mir teknike dhe optike me 10muj regjistrim dhe me servis te kryn vlen te ceket nuk esht hipotek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim