Opel combo -00

Shitet nga: blerim 21 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes opel combo 1.7 dizel me hargjime te vogla i sa po ardhur nga gjermanija ne gjendje shum te mir teknike dhe fizike servisin e ka te kryne ne gjermani vilushka spona vaj filtera krejt i ka te ndrrume me guma te reja per ver e dimer
i gatshem per rrug vetem tabelat duhet mir marr se kto nuk jan te vetat regjistrimin fillon pej momentit kur e merr kerrin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim