Opel vectra benxin plin 91/1 muaj RKS bojm ndrri..

Shitet nga: gxim 17 Shk 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
shes opel vectra viti prodhimit 1991 esht 1.8 benxin plin punon shum mir te dyjat regjistrimi tani ka 1 muj tash e tutje dhe posedon idrolik abes dyrt elektronike po xhamat si bojn bash mir me rymm duhet meja regullu pak pun kan esht i rujtshem shifet foto skam qa me pershkru po ashtu boj edhe ndrrim me corsa 1.2 dhe 1.0 qa esht nbi vitit 1994) shtoj pak pare per ndrrim te iteresrit mund te na kontaktojn per ma shum permes telit 044.411067 si dhe ne ipko)049389949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim