Opel zafira 1.8 Benzin 1 vit rigjistrim RKS -00

Shitet nga: Besimi 18 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Vetura është në gjendje shume te mire, dhe shume e ruajtur,
Posedon Klime airbag 7 ulëse
Të gjitha serviset e kryera,
Një (1) vitë rigjistrim ne RKS;
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim