Nderroj me Traktor opel agila dhe faven t2

Shitet nga: Kushtrim 27 Jan 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Agila
Nderroj me Traktor Opel agila 1.2benzin viti I prodhimit 2000 e sa po ardhur nga zvicrra kurse kamijoneta eshe 1.6 dizel motorrin e ka shum Te Mir ka denim muni me thirr edhe ne viber +37744326243
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim