Opel Antara 2.0 cdti COSMO-2008

Shitet nga: xeni 12 Qer 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Antara
Shes opelin 2.0 cdti full opcion karrika likur me nxemje navigator dvd fellne te aluminit dhe 4 goma te dimrit me liber servisit qdo sen I garantum I sa po ardhur prej zvicrre ndrrim nuk boj flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim