Opell astra 1.6 nenxin

Shitet nga: Memet islami 16 Jan 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Antara
Shitet ooell astra 1.6 benxin xhendje prefekte shum emir viti prodhimit 94 harxhimet shum te vogla serviset ekryme me rregull goma tmira ne trapa snihet shum mir shkon hipotek sosht batarijen eka tmir kall xhys qelci mun taprovoni dhe tavozitni dhe athere bindni se javlen me ble rexhisrim ka tet muj rks qmimin eka 1200ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim