Ascona 1.6 benzin plin regjistrim 9muj 4 dyer ne

Shitet nga: ascona 21 Sht 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Ascona
shitet dhe ndrrohet ascona 1.6 benzin plin 4 dyer ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim