FLM!!! shumm.. merrjep u shit 1700€

Shitet nga: almir 09 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opel astra 2.0 cdti diesell viti prodhimit 1999 vetura posedon klim , airback , timon hidroulik , pasqyre me rrum , esp , bord kompjuterik , drita xenon , vetura esht ne gjendje te shkelqyer nuk esht hipotek , si dhe gomat i ka te reja m+s posedon rigjistrim 1 vjeqar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim