OPEL ASTRA 1.7 DIZEL 5 MAUJ RKS -05

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
SHES OPEL ASTRA 1.7 DIZEL VITI I PRODHIMIT NE FUNS TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE E RUJSHME SI MREA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIMATRONIK.PULLA NE VOLLAN.TEMPOMAT.NOVIGACION.HIDROLIK.CENTRALL GJAMAT ME RRYM PASQYRET ME RRYM.FELLNE ME GOMA TE MIRA REGJISTRIM 5 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim