Opel Astra -02

Shitet nga: Haki Azemi 25 Jan 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes veturen OpelAstra 1.7 TDI 16 V vetura tash ka ardh prej Frances doganen dhe homologimin e ka te paguar eshte ne gjendje te rregullt eshte me motorr Japan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim