Opel Astra -03

Shitet nga: opel 18 Jan 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shitet vetura e posa ardhur nga zvicrra vetura osht shum e rujtun si jasht ashtu dhe mbrenda ne gjendje shum tmir 170 000 te kalume tgarantume me liber te servisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim