Opel Astra 1.6 Benzin 2003

Shitet nga: Fehmi 21 Shk 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Opel Astra 1.6 Benzin e ardhur nga Zvicrra
km:124000
Viti:2003
Posedon librin e servisit ka guma t veres dhe t dimrit , klim, xhamat me elektronik esht n gjendje shum t mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim