Opel Astra 1.6Benzin RKS 10Muj -01

Shitet nga: 045 519 744 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel astra 1.6 Benzin punon shum mir.Ne gjendje shum te mir teknike.Nje Pronar pej Doganimit.Posedon Librat e Servisit .Regjistrim 1Vit nuk esht hipotek dhe esht ne emrin tim personal.Posedon:4Goma te dimirt te reja(Sava)me Fellne Plus 4Goma te Veres te reja Air Bag Xhamat me Rrym Pasqyret me Rrym Mbyllje me telekomand Drita Mjegulle Klim(Funksionale) Radio me DVD plus Navigacion.Per me shum kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim