Opel Astra 1.7 Disel 2003

Shitet nga: Azem 23 Tet 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 150 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes veturen Opel Astra 1.7 disel viti 2003. Rexistrim 1 vit sot eshte rexisteuar ne rks 20-10-2016. Vetura eshte vozitur ne Zvicer me tabela te frances ka qene. Vetura eshte tip top e shtrenguar dhe ka te gjitha obligimet e servisit te perfunduara ne Zvicer si dhe eshte nderuar rrypi Dhembezorve ne zvicer.. eshte ne gjendje shum te forte ne trap gurtne vilushka mbajtesa etj etj. Mund te me kontaktoni ne viber ne te njejtin numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim