Opel Astra H (Full Extra)

Shitet nga: Opel Astra 06 Gsh 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
OPEL ASTRA 1.9 CDTI 150PS

VETURA KA REGJISTRIM 1 VIT...

-EXTRA POSEDON
-SPORT EDITION - ( 6 SHPEJTSI )
-KLIMA FUNKSIONALE
-KOMANDA NE TIMON
-BUTONIN SPORT +30 PS
-ALARM E CENTRALL
-SERVO TIMONIN
-ABS , ESP
-XHAMA ME RRYME
-SENSOR SHIU
-KARRIKAT GJYSEM LEKUR SPORT
-XHAMA TE ZI FABRIKISHT
-DRITA PER MJEGULL
-BORD COMPUTER
-TV DISPLAY
-DVD
-DY QELSA NGA FABRIKA
-GUMA TE REJA TE DIMERIT M+S
-ALUMIN FELLGA ORIGJINALE PER OPEL ME VLER 400E
-LIBER TE SERVISIT KOMPLET

INFO NE : 044 227-045 , 049 227-045

SI DHE NE VIBER +377 44 227-045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim