Opel Astra H 1.7 disel 2009

Shitet nga: halil 13 Dhj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Opel Astra H 1.7 Disel
Viti prodhimit 12. 2008 ekotec
Klim airbeg abs dhe gjitha paisjet percjellse
Radio cd ,
Goma te reja te dimrit, akumlatorin e ri me garancion 3 vjeqar, vajin e ndruar ne gjermani.
i Ardhur nga Gjermania .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim