Opel Astra benzin -03

Shitet nga: lorent 07 Shk 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opel astra benzin manuel viti 2003 është i ardhur na zvicrra dhe servisin e ka të bër
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim