Opel Astra

Shitet nga: Sylejman 15 Dhj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Astra Vetura Posedon Klim, Centrall, Air Bak ,Goma te reja dimri , Regjistrim ka edhe 10 muaj per me shum kontaktoni ne nr 044780685 dhe 049201422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim