Opel astra 1.6

Shitet nga: Mendim 14 Gsh 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 550 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel astra 1.6 me plin ne dizne hargjimet teper te vogla eshte ne gjendje super te mire regjistrim 8muaj rrotat e rea mund ta shihni edhe live se si punon arsya sepse kam 3kerre dhe esht tu me nejt ne shpi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim