Opel astra 2.0 dti

Shitet nga: Perparim 18 Gsh 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet opel astra ne gjendje shum te rregullt posedon GPS bord kompjuter espe aotomatik pasqyret elektronike dhe gjamat eloktronik telefon kontroll ne vollan per me shum kontaktoni ne numrin 044353994
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim