Opel astra 2.2 DTI dizell 2004

Shitet nga: egzon 04 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 420 EUR   3 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opel astra

2.2 turbo dizell intercoler

viti i prodhimit 20.06.2004

karavan

i rexhistruar rks deri me shkurt 2016

posedon klim fellne te aluminit dritaa te mjegulles

ne gjendjee shum te mir

vlen te ceket se vetura nuk esht ne hipotek dhe behet barjta menjeher te pronari i ri

bejm ndrrim me golf mercedes bmw audi passat

per me shum info kontakoni ne tel 045 598 205


ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim