Opell astra 1.7 dizell

Shitet nga: Memet 10 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opell astra 1.7dizell xhendje temir harxhimet ika shum te vogla rexhisrim ka teri 6 muj serviset ika tekryme me rregull menifjal asht tip top mun tashini dhe ta provoni kini mu bind qe javlen me ble qmimi 1450 ero per info 044280840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim