Shes opel Astra 1.7CDTI RKS

Shitet nga: Astra 09 Jan 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.7 CDTI e importuar nga Zvicra Regjistrimi i pare ne RKS i regjistruar deri 09-2016
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme mekanike dhe optike
Posedon

Klime
ABS
ESP
Mbyllje qendrore
Goma te mira
Fellne Alumini
Servisin e Kryme
Frenat e Ndrruar
Shpenzime te vogla
Eshte model i 2005
Ndrrime me vetue te vogel te lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim