Shesim veturen

Shitet nga: Ivishi 27 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra,
Viti i prodhimit : 2000
Kapaciteti i motorrit: 1.7 DTI
Regjistrimi i skadum:09/12/2015
Motorri japan, abs, hapja dhe mbyllja e xhamave automatik, kajishin dhe servisin e kryer.
045/653707
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim