U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 10 Tet 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
SHES OPEL ASTRA 1.8 BENZIN PLIN VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 1999 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT,POSEDON:KLIM,ABS,AIRBAG,ESP,HIDROLIK,GJAMAT ME RRYM,REGJISTRIM 4 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim