U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 19 Mar 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
SHES GOLF 4 1.9 TDI 6 SHPEJCI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2003 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIMTONIKE,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,NOVIGACION TE MADH,DVD,TV,GJAMAT ME RRYM,PASQYRET ME RRYM,FELLNE ME GOMA TE MIRA ,REGJISTRIM 5 MAUJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim