U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 04 Dhj 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
SHES OPEL ASTRA 1.7 DIZEL VITI I PRODHIMIT NE FUNS TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE E RUJSHME SI MREA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIMATRONIK.PULLA NE VOLLAN.TEMPOMAT.NOVIGACION.HIDROLIK.CENTRALL GJAMAT ME RRYM PASQYRET ME RRYM.FELLNE ME GOMA TE MIRA REGJISTRIM 5 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim