U Shit Flm MerrJep.

Shitet nga: 044 34 35 70 04 Jan 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.6 benzin-plin punon shum mir.Ne gjendje te mir teknike.Posedon:Hidraulik Fellne me Goma te Reja.Regjistrim 1vit(05.10.2016).Vetura nuk asht hipotek dhe esht ne emrin tim personal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim