USHITTTTTTTT

Shitet nga: lindii 28 Tet 07:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shite astra 2.0 me klim Ac komandimin timon me fellne mira regjistrim 8 muj e paqt sii jasht dhe mrena hipotek nuk esht perkthimi bahet min her nuk ka as ni cent investim ju mirpresumm per info 045 666 210 bajm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim